دنیای مدمقالات

از رنگ‌ها نترسید؛ ترکیب‌بندی رنگ‌ها در لباس‌های پاییزی و زمستانی خانم‌ها

از رنگ‌ها نترسید؛ ترکیب‌بندی رنگ‌ها در لباس‌های پاییزی و زمستانی خانم‌ها

در پاییز و زمستان رنگ‌بندی‌های متنوعی برای لباس‌ها وجود دارد که با این رنگ‌بندی‌ها می‌توانیم تنوع خاصی در سبک لباس‌هایمان ایجاد کنیم. رنگ‌بندی زمستان، هم شامل رنگ‌های سرد بوده و هم شامل رنگ‌های گرم است درنتیجه دستتان برای انتخاب رنگ باز خواهد بود. تنها باید به ترکیب رنگ‌ها توجه کنید و از رنگ‌ها نترسید. در این مطلب سعی داریم تا رنگ‌بندی‌هایی از لباس‌های زمستانی را در اختیارتان قرار دهیم و رنگ‌بندی‌های لباس‌های پاییزی و زمستانی را با تنوع گسترده‌شان به نمایش بگذاریم.

رنگ‌های گرم در لباس‌های پاییزی و زمستانی

استفاده از رنگ بنفش:

رنگ بنفش با توجه به ترکیب‌بندی رنگیش، هم جزو رنگ‌های گرم بوده و هم جزو رنگ‌های سرد است. این رنگ شاداب در زمستان بسیار متنوع و خاص خواهد و استایلی متفاوت را برایتان به ارمغان می‌آورد.

بنفش

بنفش روشن

استفاده از رنگ نارنجی:

رنگ نارنجی با یک استایل قهوه‌ای و کرم، سبک متفاوتی از پوشش را برایتان به ارمغان می‌آورد. این ترکیب رنگی برای لباس‌های پاییزی بسیار مناسب خواهد بود.

نارنجی

استفاده از رنگ کرم:

رنگ کرم با تناژ صورتی یک رنگ خاص و منحصربه‌فرد است که در این فصل موردتوجه برخی قرار می‌گیرد. رنگ کرم با یک ست تیره‌ی مشکی یا سورمه‌ای، استایل زیبایی خواهد بود.

صورتی

کرم

استفاده از رنگ جگری:

جگری ازجمله رنگ‌هایی است که در ست‌های مختلفی قرار می‌گیرد. رنگ جگری با سبز، سرمه‌ای، طوسی و کرم ترکیب زیبایی خواهد بود و استایلی خاص را به ارمغان می‌آورد.

ست کرم

سبز

رنگ‌های سرد در لباس‌های پاییزی و زمستانی

استفاده از رنگ طوسی:

رنگ طوسی از رنگ‌های سرد است که با تمام‌رنگ‌ها ست زیبایی خواهد بود. درنتیجه این رنگ را بدون ریسک می‌توانید بپوشید و استایلی خاص داشته باشید.

طوسی

طوسی روشن

 

استفاده از رنگ سرمه ای:

رنگ سرمه‌ای یک رنگ خاص و منحصربه‌فرد است که در زمستان موردتوجه بسیاری قرار می‌گیرد و با رنگ‌های زیادی مانند کرم، سفید، سبز، قهوه‌ای، آبی و جگری ست خواهد شد.

سرمه ای

قهوه ای سرمه ای

استفاده از رنگ آبی:

رنگ آبی روشن در پالتو یا یک کت ضخیم در زمستان استایلی منحصربه‌فرد خواهد بود. این رنگ خاص، سبک متفاوتی را به ارمغان می‌آورد و ایده‌ی فوق‌العاده‌ای برای ترکیب‌بندی لباس‌های زمستانی خواهد بود.

آبی روشن

آبی تیره

استفاده از رنگ سبز :

سبز تیره و سبز روشن از رنگ‌هایی است که هم در فصل پاییز و هم در فصل زمستان از رنگ‌های محبوب مردم است. رنگ سبز نیز با رنگ‌های زیادی ترکیب خوبی را ایجاد می‌کند که می‌توان به زرد، مشکی، کرم، جگری و دیگر رنگ‌ها اشاره کرد.

سبز تیره

سبز روشن

منبع : dinu.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا