تلویزیونمقالات

اولین سریال ترسناک ایرانی با نام احضار به‌زودی در شبکه خانگی منتشر خواهد شد!

اولین سریال ترسناک ایرانی با نام احضار به‌زودی در شبکه خانگی منتشر خواهد شد!

به‌تازگی خبری مبنی بر ساخت و انتشار سریالی ترسناک به گوش می‌رسد. البته در مطالب قبلی اشاره کردیم که ایران درزمینه ساخت فیلم‌های ترسناک بسیار ضعیف است و در طول این سال‌ها فیلم‌های کم و ناموفقی در این ژانر ساخته شدند تا حس ترس را به بیننده منتقل کنند. به همین دلیل ما در ژانر وحشت زیاد حرفی برای گفتن نداریم. اما این بار سریالی با عنوان احضار به‌زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع و پخش خواهد شد. در ادامه به معرفی این سریال خواهیم پرداخت.

اولین سریال ترسناک ایرانی به نام احضار

احضار

این روزها که بازار فروش سریال‌های نمایش خانگی داغ است و تهیه‌کننده‌ها و کارگردان‌ها به هر دری می‌زنند تا فروش خوبی داشته باشند؛ فرصت خوبی است تا سریالی در ژانر وحشت هم ساخته شود و نظر مردم را به خود جلب کند. احضار درواقع نخستین سریال ترسناک ایرانی بوده که ساخته‌ی رامین عباسی زاده است. این سریال درواقع درباره‌ی جن و ارواح است و ارتباط جن و روح را با انسان به تصویر می‌کشد. البته خلاصه‌ای از داستان از سوی عوامل روابط عمومی این سریال منتشرشده که به شرح زیر است:

” اغلب ترس‌ها با شناخت از بین می‌روند، اما ترس‌هایی که تا مرگ ناشناخته می‌مانند، هرگز رهایمان نمی‌کنند.

درواقع با چنین توضیح مبهمی سعی شده تا نظر مردم را به خود جلب کند. البته مانند بسیاری از سریال‌های شبکه‌ی خانگی شاهد بازیگران زیادی در احضار هستیم اما اکثراً زیاد شناخته‌شده نیستند و می‌توان گفت که در این سریال از هیچ ستاره‌ای استفاده‌نشده بلکه بازیگران از فراخوان استعداد انتخاب‌شده‌اند. بازیگرانی که در سریال احضار حضور پیداکرده‌اند شامل الهه جعفری، شهریار ربانی، کیمیا ملایی، بنیامین پیروانی، یاسمن همتی، حسین صیف، نرگس امینی، شیما مرزی، مریم عباس‌زاده و… هستند که اصلا آشنا به نظر نمی‌رسند. البته به گفته‌ی برخی از منابع، سازنده‌ی این سریال نخواسته با نام ستاره‌ها، فیلم را تبدیل به یک ویترین کند. البته باید بگوییم که مسائل مالی و هزینه‌ی بازیگران معروف و شناخته‌شده هم در این ماجرا بی‌دلیل نیست.

به‌طورکلی هنوز جزییات زیادی از این سریال ترسناک منتشرنشده است ولی مراحل تولید و ساخت قسمت‌های اول در حال انجام است و تا چند روز آینده در شبکه‌ی خانگی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نظرات خود را در راستای ژانر وحشت فیلم‌های ایرانی با ما در میان بگذارید و بگویید که چقدر مشتاق برای دیدن یک سریال ترسناک ایرانی هستید؟

منبع : dinu.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا