رپورتاژمقالات

مناسب ترین روش های لوله بازکنی توسط شرکت یاسان سرویس مشخص شدند

مناسب ترین روش های لوله بازکنی توسط شرکت یاسان سرویس مشخص شدند

بیش از هر چیزی لازم است که درباره لوله بازکنی و اهمیت ان صحبت کنیم که ممکن است خیلی از افراد این سوال را داشته باشند که این خدمات چیست؟ لوله بازکنی به مجموعه اقداماتی که بر روی لوله های فاضلاب صورت می گیرد تا مسیر عبور فاضلاب ازاد شود و فاضلاب بدون گیر عبور کند، می گویند.

مراکز بسیاری در تهران در حال ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب هستند و اگر شما با مشکل گرفتگی یا بوی بد فاضلاب روبه رو شدید می توانید به سراغ انها بروید. امروزه شما می توانید به هر روشی در چند ثانیه به این مراکز دسترسی داشته باشید.

اما این خدمات از جمله مواردی است که نباید به سراغ هر شماره ای تحت این عنوان بروید. برای استفاده بهینه از زمان و هزینه ها انتخاب تیم فنی کار بلد و دانستن موارد زیر الزامی است.

شرکت لوله بازکنی یاسان سرویس از جمله شرکت هایی است که از دهه 80 به صورت تخصصی در زمینه رفع گرفتگی لوله های فاضلاب و ایرادات مرتبط با ان در حال فعالیت می باشد. در ادامه شما را به بررسی چالش ها و روش های مناسب رفع گرفتگی ارائه شده از سوی این شرکت خواهیم پرداخت.

این پروسه زمانی موفق می شود و هزینه های صرف شده هدر نمی رود که عوامل ایجاد گرفتگی به صورت کامل از بین بروند و هیچ مانعی بر سر راه فاضلاب نباشد.

گرفتگی فاضلاب چگونه شکل می گیرد

لوله فاضلاب های جهت دفع بهداشتی فاضلاب تولید شده توسط انسان در بخش های مختلف ساختمان استفاده می شوند. فاضلاب تولید شده در توالت ها، اشپزخانه، حمام و … از این طریق به شبکه فاضلاب یا چاه وارد می شوند اما گرفتگی مسیر فاضلاب ایرادای است که رخ دادن ان غیر قابل پیش بینی می باشد.

عوامل ایجاد گرفتگی در هر کدام از این بخش ها متفاوت است و بسته به نوع کاربری و استفاده شما مسیر انها دچار گرفتگی خواهد شد. اجتماع چربی، موی زاید، دانه های ریز، پسماند مواد غذایی، اشیا جامد و هر نوع مواد جامد دیگر درون لوله ها گرفتگی ها را شکل خواهند داد.

شما می بایست از ورود این موارد در ابعاد بزرگ جلوگیری نمایید. برخی از افراد لوله های فاضلاب را با سطل زبانه اشتباه می گیرند و هر گونه زباله بهداشتی و دستمال کاغذی را درون انها می اندازند. اگر عادت به این کار دارید، حتما در اینده با گرفتگی سخت و هزینه بر روبه رو خواهید شد.

زانویی لوله و تغییر مسیرهای لوله فاضلاب محتمل ترین مکان های گرفتگی لوله فاضلاب هستند. مواردی که به انها اشاره کردیم در این نقاط تجمع می کنند و با ترکیب رسوب و چربی گرفتگی سختی را رقم می زنند.

مناسب ترین روش برای انجام لوله بازکنی در تهران

لوله بازکنی به ابزار خاصی نیازمند است که برای رسیدن به نتیجه ایده ال باید از انها بهره گرفت. همانطور که اشاره کردیم محل گرفتگی را نمی توان دقیق مشخص کرد اما زانویی و تغییر مسیر لوله ها بالاترین احتمال را دارند.

این مطلب را از دست ندهید
چگونه فروش خود را در اینستاگرام بالا ببریم؟

ابزار به کار رفته باید به این نقاط برسند و برخورد موثری با گرفتگی ها ایجاد کنند. برخی از افراد ممکن است که از محلول های شیمیایی و اسیدها استفاده کنند اما احتمال رسیدن انها به این  نقاط و رفع صد در صدی ایراد بسیار پایین است.

شرکت لوله بازکنی یاسان سرویس,لوله بازکنی شمال تهران,شرکت لوله بازکنی یاسان سرویس,

دستگاه فنر و پمپ تراکم هوا بر پایه قوانین فیزیک عمل می کنند و اسیبی را به همراه نخواهند داشت. ارتباط مستقیمی که فنر و فشار هوا با عوامل ایجاد گرفتگی می گیرند می تواند هر نوع گرفتگی را با هر شدتی از میان بردارد. البته ناگفته نماند که بر قراری این ارتباط بستگی به تخصص و مهارت سرویسکار دارد.

روش بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب با فنر

ابتدا فنر از درون مخزن دستگاه عبور می کند و سپس وارد لوله های فاضلاب می شوند. سرویسکار در ادامه موتور دستگاه را به سمت راست گرد روشن می کند و فنر با نیروی چرخشی راست گرد به سمت جلو درون لوله ها حرکت می کند.

حرکت دورانی فنر سبب می شود تا به صورت کامل درون لوله ها دوران کند و حرکت ارتعاشی ان نیز برای در هم کوبیدن گرفتگی ها مفید است. فنر مو و چربی را به درون خود می کشد و با قدرت دورانی خود که به بیش از 470 دور در دقیقه نیز می رسد، لوله ها را لایروبی می کنند.

رفع بوی بد فاضلاب نیز با این دستگاه ممکن خواهد بود. پس از اینکه مسیر فاضلاب ازاد شد و فاضلاب به ارامی عبور کرد، موتور دستگاه را معکوس می کنند تا فنر به خودی خود از لوله ها خارج شود.

این دستگاه از همان ابتدا که برای رفع گرفتگی ها مطرح شد مورد استفاده شرکت های لوله بازکنی قرار گرفته است و رایج ترین ابزار کاربردی به شمار می رود.

روش بازکردن لوله های فاضلاب با پمپ تراکم هوا

برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب توسط پمپ تراکم هوا باید فشار هوای ذخیره شده درون مخزن ان را درون لوله ها ازاد سازی کرد. ایزوله کردن لوله های فاضلاب برای جلوگیری از خروج یا هدر رفتن فشار هوا بسیار مهم است. رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط این دستگاه کمی سخت تر می باشد و مهارت بالایی را طلب می کند.

شرکت لوله بازکنی یاسان سرویس؛ متخصص و فعال در سراسر تهران

حال اینکه شما با لوله بازکنی و روش های انجام ان اشنا شدید بد نیست بدانید که شرکت یاسان سرویس جزو معدود مراکز تخصصی ارائه دهنده این خدمات و فعال در سراسر تهران می باشد. برای دریافت خدمات و رفع صد در صدی گرفتگی می توانید در محله خود دنبال این شرکت باشید.

لوله بازکنی شمال تهران,شرکت لوله بازکنی یاسان سرویس,لوله بازکنی شمال تهران,

دامنه خدمات این شرکت شامل لوله بازکنی شمال تهران و سایر مناطق شرقی، غربی و مرکزی شهر تهران می شود. به کارگیری متخصصان ماهر به همراه ابزار مناسب تضمین خدمات و رفع کامل گرفتگی را به همراه داشته است

منبع : bestfarsi.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا