مد و زیباییمقالات

10 راه جذاب شدن با پوشیدن پیراهن سفید

10 راه جذاب شدن با پوشیدن پیراهن سفید

آشنایی با جذابیت های لباس سفید

کمد لباس بدون داشتن لباس سفید بی تردید کامل نخواهد بود. پیراهن سفید از لباس هایی است که می توان به شیوه های گوناگون و متنوع از آن استفاده نمایید. این ترند جدید لباس را می توان در روز، شب و مراسم های مختلف با دیگر لباس ها ست کرد.
درصورتی که در جستجوی ایده هایی برای بوجود آوردن تغییر در استایل و سبک لباس پوشیدن خود هستید یا قصد دارید بدون هیچ دردسری ترفندهای شایسته استایل خود را پیدا کنید، می توانید از هنرمندان الهام بگیرید. این الگوپذیری از هنرمندان همانند داشتن یک روش و سبک می باشد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

جذابیت با پیراهن سفید,جذابیت رنگ سفید,جذابیت لباس سفید,

برای داشتن ظاهری مدرنیته می توانید، همه دکمه های پیراهن سفید خود را تا یقه ببندید یا چند تا از دکمه های بالا را در روزهای معمولی باز نمایید. همچنین می توانید با توجه به علاقه و سلیقه شخصیتان، لبه های پایین پیراهن سفید خود را به طور کامل یا تنها لبه جلوی آن را، داخل شلوار نمایید یا آن را کاملا بر روی شلوار بندازید. به طور اساسی می توان با پیراهن سفید روش های متفاوتی را امتحان نمود.

جذابیت با پیراهن سفید,جذابیت رنگ سفید,جذابیت لباس سفید,

10. رنگ سفید پیراهن را با دامن یا شلوار طرح دار شدت ببخشید.

آسان ترین روش برای پیروی از این رویه، ست کردن پیراهن سفید با دامنی که رنگ های شجاعانه دارد، است. از شلوارهای طرح دار غفلت نکنید.

9. با پوشیدن پیراهن سفید به صورت لایه بندی هنرمند به نظر بیایید!

پیراهن سفید در عمل مخصوص لایه بندی تولید گردیده است. شما با پوشیدن ژاکت بر روی پیراهن سفید خود در روزهای سرد یا ست کردن آن با پیراهن سرهمی (Jumpsuit)، به هیچ عنوان اشتباهی مرتکب نشده اید.

8. پیراهن سفیدتان را به روش مونوکروم به کار ببرید.

به پیراهن سفید خود این اجازه را بدهید که در یک استایل تک رنگ زیبا و ساده خود را نشان بدهد. برای شلوار و نیز دیگر اکسسوری ها از رنگ مشکی یا آبی نفتی استفاده کنید.

جذابیت با پیراهن سفید,جذابیت رنگ سفید,جذابیت لباس سفید,

7. با پیراهن سفید پاپیون بزنید.

ماتیلدا دال که یک کارگردان خلاق اهل نیویورک است، هر روز در طول سه سال از این روش به عنوان قسمتی از استایل لباس کاری خود استفاده می کرد. او در اکثر مواقع پیراهن سفیدش را با پاپیونی مشکی که در دور گردنش قرار دارد، می پوشد. در زمان هایی که برای استایل خود نیاز به معجزه دارید، پیشنهاد می کنیم همین روش را به کار ببرید!

6. پیراهن سفید را لباس جین ست نمایید.

پیراهن سفید و نیز شلوار جین از جمله لباس هایی هستند که در هر کمدی وجود دارند و اغلب در دسترس قرار دارند. می توانید پیراهن سفیدی که دوست دارید را با دامن یا شلوار جین برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب ست نمایید.

این مطلب را از دست ندهید
10 راز برای داشتن احساس زیبایی و حس اعتماد به نفس

5. به پیراهن سفید خود یک گردنبند بزرگ و زیبا بیفزایید.

اضافه نمودن یک گردنبند بزرگ و زیبا به پیراهن سفید خود باعث می شود توجه همه به شما جلب شود. برای این کار گردنبندی کوتاه و بزرگ به دور گردن یا زنجیری بلند را تست کنید.

جذابیت با پیراهن سفید,جذابیت رنگ سفید,جذابیت لباس سفید,

4. پیراهن سفیدتان را همراه یک ژاکت مناسب و شایسته ست نمایید.

در هنگام پوشیدن پیراهن سفید آراستگی ظاهر شما به این مورد بستگی دارد که به چه طریقی آن را ست می نمایید. در روزهایی که قصد دارید فردی هوشمند به نظر برسید، می توانید پیراهن سفید خود را همراه با کتی خاص و ویژه ست کنید.

3. پیراهن سفید خود را خنثی نمایید.

در صورتی که تمایل دارید دیگر اکسسوری های خود، همانند کیف کمری یا کفش های قرمزتان بیشتر جلب توجه کند، باید دیگر لباس هایتان را خنثی نمایید. برای خنثی نمودن پیراهن سفید می توانید از دامن و شلواری که رنگ های سفید، صورتی کم رنگ یا کرم استفاده کنید، تا بدین وسیله بیشتر توجه ها به سمت اکسسوری هایتان متمرکز شوند.

2. پیراهن سفیدتان را با دامن ست نمایید.

در صورتی که تمایل دارید برای مهمانی شبانه ظاهری جذاب و دلربا داشته باشید، می توانید از ست کردن پیراهن سفید همراه با دامنی که کمرتان را خیلی خوب می پوشاند، بهره ببرید.

1. با ستاره خودمانی و راحت باشید.

علیرغم نظر عموم مردم، پیراهن سفید برای اینکه آن را بر روی شلوار بیندازید، بسیار مناسب و شایسته است. برای بدست آوردن ظاهری خودمانی و راحت به ستاره اعتماد نمایید.

منبع : bestfarsi.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا